ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  אודות

  אביר מנשה יועץ משכנתאות, יועץ משכנתאות מחיפה במקור מקצרין, אדם עם חזון, באתי ממקום שבו לא היו הזדמנויות פתוחות, הרבה דלתות נסגרו בפני מאחר והאמצעים הכלכלים, היו דלים מאוד, בבגרותי רציתי להבין מדוע המצב הכלכלי שלנו פחות טוב ממצב כלכלי של משפחות אחרות אשר משתכרות באותה מידה, גילית שהסיבה העיקרית היא תשלומי המשכנתא על הדירה!! תשלום על ארבע קירות, אשר שולמו במסלולים אשר מכפילים את עצמם מידי שנה, אמרתי לעצמי לא עוד, אני לא מוכן לתת יד לדבר כזה שיוצר פערים כלכלים בין משפחות, כספים שהולכים סתם, מתוך זה פתחתי את עסק יעוץ המשכנתאות, אני לא אתן למצבים כאלה לקרות, כול לקוח שלי מעבר למסלולים נכונים וטובים, יקבל חיסכון מינימלי של 50 אלף שקלים במינימום, ולא משנה מה יקרה.

  אביר מנשה יועץ משכנתאות בחיפה, 0545864776.

  תחת החזון: כול לקוח ולקוח שלי, יחסוך במינמום 50 אלף שקלים חדשים ויבין לעומק את כול מסלולי המשכנתא המוצעים לו, את המסלול עליו הוא חתום למשך עשרות השנים הבאות. הזדמנות כלכלית שווה לכול אחד לחיות את חייו בכבוד.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
  מלאו את הפרטים הבאים

   למה דווקא אני?

   אמינות ושקיפות.
   אצלי כל לקוח ידע בדיוק על מה הוא חותם ומהו התהליך. הלקוח ייחשף בצורה מיטבית לכול צעד וצעד שאעשה בכול רגע נתון ויבין לעומק מדוע נקטתי באסטרטגיה הזאת ומהם האופציות החלופיות.
   זמינות.
   הזמנית שלי היא מיטבית היא כוללת מענה מידי ומדויק בזמן אמת, אעשה את המיטב כדי לענות ללקוח כמה שיותר מהר.
   ליווי צמוד ועמידה בזמנים.
   אני אלווה את הלקוח מ א עד ת בכול תהליך לקיחת המשכנתא, הלקוח יקבל מענה לשאלות, הסברה ,שקיפות מלאה, ויעדים מדויקים לכול אחד ואחד מהשלבים. אני לא אעזוב לעולם לקוח בתהליך.

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
   מלאו את הפרטים הבאים

    סוכנות שיווק דיגיטלי