ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  הלוואות לרכישת דירה

  משכנתא נגד הלוואה כללית

  הלוואה לקנית דירה או משכנתא, ראשית כול אנו צריכים להבדיל בין הלוואה למשכנתא, כאשר הלוואה רגיל היא בדרך כלל הלוואה לכול מטרה שהיא הלוואה רגילה, שכול אדם יכול לקחת בלי קשר לרכישת דירה, הלוואה רגילה או מסחרית היא הלוואה לצורך כללי, ההבדל העיקרי היא בבטוחה, בהלוואה רגילה אין שום דבר המבטיח את החזרה של הכסף לגוף המלווה לכן הלוואה זו מסכנת מאוד את הגוף המלווה, והיא תתומחר בהתאם, לעומת משכנתא שהיא סיפור אחר לגמרי.

  קבלת הלוואות לרכישת דירה

  יתרונות וחסרונות של ההלואות השונות.

  משכנתא: יתרונות

  1. משכנתא היא זולה הרבה יותר ממסחרית, בעיקר בגלל שהיא נותנת בטוחה לגוף המלווה שהבטוחה במקרה זה היא הדירה.
  2. הלוואה גמישה מאוד עם מסלולים מגוונים מאוד עם הרבה גמישות, כול מסלול יוביל את המשכנתא למקום אחר לדרך החזר אחרת ועוד.
  3. משכנתא ניתנת בסכומים גבוהים מאוד בעלת פריסה מקסימלית של 30 שנה.

  הלוואה מסחרית רגילה: יתרונות

  1. הלוואה מסחרית היא מהירה מאוד ויעילה מאוד.
  2. הלוואה מסחרית חוסכת פרוצדורות ארוכות.
  3. לשם לקיחת הלוואה מסחרית לא צריך לדאוג לביטוחים שונים הקשורים להלוואה.

  משכנתא חסרונות:

  1. תהליך ארוך ופרוצדוראלי שיכול להיחסך לכם דרך יועץ משכנתאות.
  2. דורשת ביטוחים שונים לשם לקיחת הלוואה שגם הם צריכים להיכנס לחישבות ההוצאות שלכם.
  3. כנגד דירה בלבד, במקרים מסוימים צריך להביא הוכחות לקיום דירה, ליציבות הנכס, להערכת ערכו ועוד.

  הלוואה מסחרית חסרונות:

  1. הלוואה יקרה בהרבה ממשכנתא, לעיתם ביותר מידי.
  2. ללא גמישות בכלל.
  3. פריסת קצרת שנים.
  4. ניתנת לטווח מקסימלי של 10 שנים למעט חריגים

  לסיכומו של דבר:

  ישנם מגוון מקורות מימון שונים שבהם כדאי להיעזר, כמובן לכול מקור יתרונות וחסרונות כפי שראינו לעיל, ישנו מגוון רחב של הלוואות שונות ואנו בתור לווים צריכים לדעת ולהכיר את אפיון ההלוואה לפני שאנו חושבים על לקחת אותה, חשוב לדעת ולהכיר את אופי ההלוואה את המולילים השונים המוצעים, מה ההיתרונות והחסרונות של כול אחד ואחד מהמסלולים, מהם דרכי השיפור של כול מסלול, דרכי הסילוק, מהימנות הגוף המלווה, בדיקה מעמיקה של הלוואות שונות באותם סדרי גודל, השוואה בין מסלולים  ואת כול האופציות השונות שיש, לכול אדם יש הלוואה אשר מתאימה לו, אני ממליץ לכם לפנות אלי לשיחת יועץ ללא עלות בה נאפיין אתכם ונבנה לכם אופציות מימון נכונות ומתאימות, לעיתים ההלוואה המסחרית באה ביחד עם המשכנתא, לפעמים לשם השלמת הון עצמי לפעמים לשם הקלה בגודל המשכנתא, לפעמים מהתאמה ללקוח, ישנו מגוון רחב של אופציות מאוד מגוונות לשם השגת ההון הדרוש לרכישת דירת חלומותיכם דירה לשם השקעה, אפיקי השקעה שונים ועוד, הינכם מוזמנים באופן חופשי לפנות ולהתרשם, להבין מה מתאים לכם ומה נכון עבורכם, הכי חשוב שכול שלב שתעשו תעשו אותו שקול, נכון, משתלם ומתאים עבורכם.

  מוזמנים להשאיר פרטים, או ליצור קשר: 0545864776 אביר מנשה יועץ משכנתאות.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
  מלאו את הפרטים הבאים

   הלוואות לקניית דירה

   קניית הדירה היא המשימה הכי גדולה בחייו של כל אדם. במיוחד עם הדירה היא דירה ראשונה, ואתם צריכים לנסות למצוא את המשאבים הכלכליים בדרך ללקיחת המשכנתא. מציאת הלוואות לקניית דירה היא תהליך עבודה שבו צריך לתת את הדעת על כל הפרמטרים הקטנים, ולהבין שיש השפעה על העתיד הקרוב והרחוק של המשפחה שלכם, בכל החלטה שאתם עתידים לקחת. ומהסיבה הזו, כדאי לעבוד יד ביד עם איש מקצוע מנוסה שמכיר את כל הדרישות של הבנקים והחברות המקצועיות בתחום, ויכול לעזור לכם לבנות את המשכנתא בצורה מחושבת. אביר מנשה יועץ משכנתאות, הוא איש מקצוע מיומן שמצליח לתת מענה למגוון רחב של תהליכי חיפוש אחר הלוואה לקניית דירה של זוגות צעירים.

   איך למצוא הלוואות לקניית דירה?

   אם אתם רוצים למצוא הלוואות לקניית דירה, ראוי לתת את הדעת על:

   1. גודל קרן ההלוואה – ככל שיש לכם פחות הון עצמי, קרן ההלוואה תגדל. הקרן היא הסכום הדרוש לכם הלכה למעשה, על מנת לבצע את רכישת הדירה, לא כולל הריביות והתשלומים הנלווים לבנקים ולאנשי המקצוע. זה הוא הבסיס להלוואה וצריך לחשבו עד לשקל האחרון.
   2. הריביות וההצמדה – בהתאם למסלול ההלוואה המבוקש, ניתן לקבל פירוט של הריביות השונות ולדעת האם קיימת הצמדה למדד המחירים לצרכן. לטווח הארוך, לריבית ולהצמדה יש השפעה עצומה על גובה ההחזרים שתשלמו והן יכולות ליצור פערים של אלפי שקלים.
   3. פריסת החוב – כמה זמן אתם עתידים לשלם את החובות לבנקים ומה יהיה גובה התשלום החודשי.

   גם הלוואה לרכישת דירה שניה או ראשונה לוקחים בליווי מקצועי

   לחיפוש אחרי הלוואות לקניית דירה, יש כמה שלבים מאוד מובנים שאתם רוצים להשלים. קודם כל שלב הבירורים. הן בתוך משק הבית שלכם והן אל מול מערכות ההלוואות השונות, בכדי להבין מה הם נתוני הפתיחה. לאחר מכן, חשוב לבנות את המשכנתא האידיאלית ולקבל הצעות מחיר לפרמטרים שונים בתוך המשכנתא, על מנת ליצור את ההשוואה האופטימלית. את כל התהליכים הללו, יכול לעשות איתכם ובשבילכם אביר מנשה יועץ משכנתאות מומחה, בעל ניסיון רב שנים בתחום זה.

   הלוואות לרכישת דירה – בהתאם ליכולת וצורך

   אם יש דבר אחד שאתם באמת רוצים להבין בנוגע לתהליך החיפוש אחרי הלוואות לרכישת דירה, הוא שמדובר על תהליך שאתם מתאימים לצרכים המשפחתיים שלכם. אין שום סיבה לקחת משכנתא אלא אם היא מתאימה בדיוק למשק הבית שלכם, ליכולות הכלכליות ולפוטנציאל ההשתכרות בעתיד לבוא. כך שאם כבר בחרתם להיכנס להליך, הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לעשות הוא להבין מה היא נקודת הפתיחה האישית שלכם. ההיכרות עם מרכיבי המשכנתא, תאפשר ליצור את הבחירה בפרמטרים הנכונים כמו גובה הריבית ואחוז ההחזרים מתוך תקציב המשפחה החודשי, וכך לאפשר לכם לחיות בכבוד לצד החזרי המשכנתא לאורך השנים.

   אביר מנשה ידריך אתכם כיצד לקבל מימון לרכישת דירה

   המשימה הראשונה אשר חשוב וצריך לבצע בדרך למציאת הלוואות לרכישת דירה היא מיפוי המצב הכלכלי. לא רק פוטנציאל ההשתכרות והמקצוע, אלא גם פרמטרים עמוקים יותר. למשל, מה הוא גובה ההון העצמי שעומד לרשותכם והאם ישנם מקורות מימון נוספים שאתם יכולים להפעיל, כמו קרובי משפחה או חסכונות ישנים. לחילופין, צריך לבדוק מה הם החזרים שאתם יכולים לעמוד בהם לאורך זמן, מבחינת גובה ההכנסה אבל גם מבחינת רמת החיים שאתם רוצים לייצר למשפחה. זוהי המשימה המרכזית של יועץ משכנתאות מומחה, כמו אביר מנשה יועץ משכנתאות, בתהליך שבו תקבלו סיוע חשוב מאין כמוהו למשפחה ולעתיד שלכם.

   מימון לרכישת דירה

   מרבית הזוגות הצעירים במדינת ישראל, לא מצליחים להגיע למעמד בו הם מעוניינים לרכוש דירה ראשונה למגורים כאשר יש ברשותם את ההון העצמי הדרוש לכל העסקה. ולכן, הדרך המקובלת כיום לבצע עסקת נדל"ן ולהבטיח שיש לכם את בית המגורים המתאים למשפחה שלכם, היא על ידי הלוואות לרכישת דירה, אותן ניתן לקחת מגורמים שונים במשק. בין שמדובר על הלוואה בנקאית ובין שמדובר על הלוואות חוץ בנקאיות, ההליך מורכב ממספר שלבים והם יכולים להיות מאוד מבלבלים ומורכבים. בדיוק מהסיבה הזו, אם אתם רוצים לבצע חיפוש אחרי הלוואות לרכישת דירה, ניתן לפנות לעזרת איש המקצוע אביר מנשה יועץ משכנתאות, לקבלת מידע מותאם אישית.

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
   מלאו את הפרטים הבאים

    סוכנות שיווק דיגיטלי