ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  הלוואות לרכישת דירה

  מרבית הזוגות הצעירים במדינת ישראל, לא מצליחים להגיע למעמד בו הם מעוניינים לרכוש דירה ראשונה למגורים כאשר יש ברשותם את ההון העצמי הדרוש לכל העסקה. ולכן, הדרך המקובלת כיום לבצע עסקת נדל"ן ולהבטיח שיש לכם את בית המגורים המתאים למשפחה שלכם, היא על ידי הלוואות לרכישת דירה, אותן ניתן לקחת מגורמים שונים במשק. בין שמדובר על הלוואה בנקאית ובין שמדובר על הלוואות חוץ בנקאיות, ההליך מורכב ממספר שלבים והם יכולים להיות מאוד מבלבלים ומורכבים. בדיוק מהסיבה הזו, אם אתם רוצים לבצע חיפוש אחרי הלוואות לרכישת דירה, ניתן לפנות לעזרת איש המקצוע אביר מנשה יועץ משכנתאות, לקבלת מידע מותאם אישית.

  קבלת הלוואות לרכישת דירה

  הלוואות לרכישת דירה – בהתאם ליכולת וצורך

  אם יש דבר אחד שאתם באמת רוצים להבין בנוגע לתהליך החיפוש אחרי הלוואות לרכישת דירה, הוא שמדובר על תהליך שאתם מתאימים לצרכים המשפחתיים שלכם. אין שום סיבה לקחת משכנתא אלא אם היא מתאימה בדיוק למשק הבית שלכם, ליכולות הכלכליות ולפוטנציאל ההשתכרות בעתיד לבוא. כך שאם כבר בחרתם להיכנס להליך, הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לעשות הוא להבין מה היא נקודת הפתיחה האישית שלכם. ההיכרות עם מרכיבי המשכנתא, תאפשר ליצור את הבחירה בפרמטרים הנכונים כמו גובה הריבית ואחוז ההחזרים מתוך תקציב המשפחה החודשי, וכך לאפשר לכם לחיות בכבוד לצד החזרי המשכנתא לאורך השנים.

  אביר מנשה ידריך אתכם כיצד לקבל מימון לרכישת דירה

  המשימה הראשונה אשר חשוב וצריך לבצע בדרך למציאת הלוואות לרכישת דירה היא מיפוי המצב הכלכלי. לא רק פוטנציאל ההשתכרות והמקצוע, אלא גם פרמטרים עמוקים יותר. למשל, מה הוא גובה ההון העצמי שעומד לרשותכם והאם ישנם מקורות מימון נוספים שאתם יכולים להפעיל, כמו קרובי משפחה או חסכונות ישנים. לחילופין, צריך לבדוק מה הם החזרים שאתם יכולים לעמוד בהם לאורך זמן, מבחינת גובה ההכנסה אבל גם מבחינת רמת החיים שאתם רוצים לייצר למשפחה. זוהי המשימה המרכזית של יועץ משכנתאות מומחה, כמו אביר מנשה יועץ משכנתאות, בתהליך שבו תקבלו סיוע חשוב מאין כמוהו למשפחה ולעתיד שלכם.

   

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
  מלאו את הפרטים הבאים

   הלוואות לקניית דירה

   קניית הדירה היא המשימה הכי גדולה בחייו של כל אדם. במיוחד עם הדירה היא דירה ראשונה, ואתם צריכים לנסות למצוא את המשאבים הכלכליים בדרך ללקיחת המשכנתא. מציאת הלוואות לקניית דירה היא תהליך עבודה שבו צריך לתת את הדעת על כל הפרמטרים הקטנים, ולהבין שיש השפעה על העתיד הקרוב והרחוק של המשפחה שלכם, בכל החלטה שאתם עתידים לקחת. ומהסיבה הזו, כדאי לעבוד יד ביד עם איש מקצוע מנוסה שמכיר את כל הדרישות של הבנקים והחברות המקצועיות בתחום, ויכול לעזור לכם לבנות את המשכנתא בצורה מחושבת. אביר מנשה יועץ משכנתאות, הוא איש מקצוע מיומן שמצליח לתת מענה למגוון רחב של תהליכי חיפוש אחר הלוואה לקניית דירה של זוגות צעירים.

   איך למצוא הלוואות לקניית דירה?

   אם אתם רוצים למצוא הלוואות לקניית דירה, ראוי לתת את הדעת על:

   1. גודל קרן ההלוואה – ככל שיש לכם פחות הון עצמי, קרן ההלוואה תגדל. הקרן היא הסכום הדרוש לכם הלכה למעשה, על מנת לבצע את רכישת הדירה, לא כולל הריביות והתשלומים הנלווים לבנקים ולאנשי המקצוע. זה הוא הבסיס להלוואה וצריך לחשבו עד לשקל האחרון.
   2. הריביות וההצמדה – בהתאם למסלול ההלוואה המבוקש, ניתן לקבל פירוט של הריביות השונות ולדעת האם קיימת הצמדה למדד המחירים לצרכן. לטווח הארוך, לריבית ולהצמדה יש השפעה עצומה על גובה ההחזרים שתשלמו והן יכולות ליצור פערים של אלפי שקלים.
   3. פריסת החוב – כמה זמן אתם עתידים לשלם את החובות לבנקים ומה יהיה גובה התשלום החודשי.

   גם הלוואה לרכישת דירה שניה או ראשונה לוקחים בליווי מקצועי

   לחיפוש אחרי הלוואות לקניית דירה, יש כמה שלבים מאוד מובנים שאתם רוצים להשלים. קודם כל שלב הבירורים. הן בתוך משק הבית שלכם והן אל מול מערכות ההלוואות השונות, בכדי להבין מה הם נתוני הפתיחה. לאחר מכן, חשוב לבנות את המשכנתא האידיאלית ולקבל הצעות מחיר לפרמטרים שונים בתוך המשכנתא, על מנת ליצור את ההשוואה האופטימלית. את כל התהליכים הללו, יכול לעשות איתכם ובשבילכם אביר מנשה יועץ משכנתאות מומחה, בעל ניסיון רב שנים בתחום זה.

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
   מלאו את הפרטים הבאים

    סוכנות שיווק דיגיטלי