ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  משכנתא לדירה ראשונה

  משכנתא לדירה ראשונה, איך מגשימים את החלום הזה ?

  אחד הדברים הבסיסים ביותר בחיינו היא הדירה, המקום הבטוח של כול אחד ואחת מאיתנו, דירה ראשונה איזה כיף לנו. הרבה מאוד זוגות צעירים מגעים לשלב בו הגיע העת לרכישת דירה ראשונה, שלב חשוב מאוד בחיי כול זוג אירוע מעניין ונחמד שכול זוג עובר, אך עם זאת באים השאלות, איך קונים דירה ראשונה? מה ההבדל בין דירה ראשונה לשנייה? איך לוקחים את המשכנתא לדירה ראשונה? ועד, אני כאן כדי לענות על חלק מהשאלות האלו.

  אז מה ההבדלים? :

  1. ברכישת דירה ראשונה, לא משנה אם להשקעה או למגורים, הזוג הצעיר זכאי להקלה משמעותית מבחינת אחוזי מימון, מה המשמעות של הדברים אחוזי המימון הם כמות ההון הראשוני שעל הזוג להביא, זוג שקונה דירה בפעם הראשונה ולא רשומה עליו שום דירה צריך להביא אך ורק 25 אחוזים משווי הדירה, משמעות הדברים שאם הדירה עולה מיליון שקלים על הזוג להביא 250 א שקלים בשביל לקחת משכנתא לדירה הראשונה, במחיר למשתכן על הזוג להביא 10 אחוזי הון עצמי, בדירה שניה עליהם להביא 50 אחוזים הון עצמי.
  2. זוג צעיר או יחיד זכאים בדירה הראשונה להלוואה בשם הלוואת זכאות, זוהי הלוואה ממשרד השיכון שהיא בעלת ריבית קבועה התלויה באורך השנים, הלוואה זו צמודה למדד המחירים לצרכן, את ההלוואה הזאת אפשר בכול רגע נתון לפרוע, ללא קנסות, דבר אשר יכול מאוד לעזור לזוג, או ליחיד אשר קנה דירה ראשונה. לעומת הדירה השנייה שבה אין הלוואת זכאות

  קבלו את כל הטבות משכנתא לדירה ראשונה המגיעות לכם

  לסיכום:

  כול אחד ואחת זקוק לדירה, זהו מוצר בסיסי מאוד כיום, מחירי הדיור מהווים מכשול גדול להרבה זוגות צעירים ויחידים, לשם כך ישנם מעט הקלות ברכישת הדירה הראשונה שלכם, ככה שתוכלו להקל מאוד על עצמכם בעתיד ברכישת הדירה, אחת מהם זה האחוזי מימון, שאפשר לרכוש דירה באחוזי מימון מאוד נמוכים, יש בדבר זה יתרון וחסרון, ההיתרון הוא כמובן שלא צריך יותר מידי הון עצמי לשם רכישת הדירה הראשונה והחיסרון הוא בכך שעל הזוג לקחת סכום גדול יותר במשכנתא וגורם לכך שריביות המשכנתא יהיו יותר גבוהות ומאתגרות עבור הזוג, לשם כך אני ממליץ לזוגות צעירים או ליחידם שרוצים לרכוש דירה להיעזר באיש מקצוע מקצועי שמבין לעומק את כול הדקויות הקטנות בתוך מסלולי המשכנתא, שיידע להתמקח על הדברים הנכונים ובכך יוכל לחסוך לכם מאות אלפי שקלים, מעבר לתהליך הארוך שהוא חוסך לכם בכך שהוא מבין את הדברים כמו שצריך ויודע לשרת לקוחות בצורה המיטבית, אחד שיסביר לכם בצורה מדויקת על כול דבר ודבר שהוא עושה עבורכם על כול מסלול וכול דרך שהוא בוחר עבורכם תוך שילוב ידע מקצועי, הכרה מלאה איתכם והתאמה לצרכים שלהם, לכול אחד יש צורך שונה ועל היועץ לתאם מסלול אשר תפור עליכם כמו חליפה. מוזמנים להתייעץ או להשאיר פרטים, 0545864776.

   

   

   

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
  מלאו את הפרטים הבאים

   משכנתא לדירה

   החלום הישראלי האולטימטיבי, זה שכולנו כל כך רוצים להגיע אליו, הוא חלום הדירה. לא משימה פשוטה, שאיתה הזוגות הצעירים מתמודדים בשלבים הקריטיים בחיי המשפחה, אבל היא גם לא משימה בלתי אפשרית. במיוחד אם אתם עובדים על בסיס תהליך חיפוש ממוקד מטרה ופועלים באחריות על מנת למצוא משכנתא לדירה שמתאימה בדיוק לחיים שלכם. כדי להבטיח שאתם מוצאים משכנתא לדירה החלומית שלכם, ראוי לפנות בשלבים המוקדמים לחיפוש, לעזרתו של יועץ משכנתאות מיומן, כמו אביר מנשה יועץ משכנתאות, וליצור תוכנית עבודה בשלבים מוגדרים מראש שתלווה את ההליך.

   איך בוחרים משכנתא לדירה ומה הם הסיכונים?

   בחירת משכנתא לדירה מתבססת על פי רוב על יצירת תמהיל משכנתא. התמהיל הוא הרכב הפרמטרים המאפיין בייחודיות את המשכנתא שלכם. קרן המשכנתא, זמן פריסת התשלומים, גובה הריבית ואפילו מסלולי המשכנתא שתבחרו לשלב על מנת ליצור את קרן המשכנתא שלכם. כל אלו הם פרמטרים שצריך לבחון לעומקם, עוד לפני הפנייה הראשונית אל הגופים המלווים. יחד עם זאת, ראוי להבין מה הם הסיכונים בעת לקיחת משכנתא לדירה. סיכונים אלו תלויים מאוד בהרכב המשכנתא שאתם בוחרים, ובסוגי הריביות וההצמדה המאפיינים את התמהיל. אי אפשר אף פעם לצפות את העתיד, אבל בהחלט ניתן למדוד את רמת הסיכון במשכנתא שלכם, בעזרת הידע והניסיון המקצועי של הצוות המלווה אתכם לאורך תהליך החיפושים.

   רק איש מקצוע מומחה, יעדכן אתכם בהטבות משכנתא לדירה ראשונה המגיעות לכם

   כפי שאתם מצליחים להבין בעת זו, משכנתא לדירה מורכבת מכל כך הרבה פרמטרים, תנאים והתניות, ממצבים משתנים ומתנאים המאפיינים את המשפחה שלכם. כך שיהיה קשה עד בלתי אפשרי לקבל ייעוץ כללי או להתבסס על מידע שקיים ברשת האינטרנט, על מנת להרכיב את המשכנתא הנכונה ביותר לכם. ועל כן, ההחלטה הנכונה ביותר, זו שגם תחסוך לכם המון כסף לטווח האורך, היא הפנייה לעזרתו המקצועית של יועץ משכנתאות מיומן. אביר מנשה יועץ משכנתאות, יצליח לאפשר לכל משפחה למצוא את תמהיל המשכנתא ההולם לה, ובה בעת לצמצם עד כמה שאפשר את הסיכונים הנלווים לכל הלוואה, מתוך נכונות לפעול לטובת הלקוח.

    

   תנאי משכנתא לדירה ראשונה

   הדירה הראשונה היא הרגע הכי מרגש והכי מיוחד בחיים הבוגרים שלכם. לעומת החתונה והאירוסין, הרכישה של דירה ראשונה היא משימה שתשפיע על אורח החיים ואיכות החיים של המשפחה שלכם, גם אם אין לכם מושג מה ילד יום. כמעט בלית ברירה, ההחלטה החשובה האמיתית בעת רכישת דירה, היא דווקא הבחירה של משכנתא לדירה חדשה, אשר תאפשר לכם לממן את הרכישה בתנאים שלכם, ולבצע החזרים למעניק ההלוואה לאורך חודשים ושנים ארוכות. ועל כן, אתם צריכים לבחור באחריות, ולפנות לעזרת אביר מנשה יועץ משכנתאות, כדי להחליט איזו משכנתא לדירה ראשונה הכי מתאימה לכם.

   רכישת משכנתא לדירה ראשונה – תשומת לב לפרטים

   כמו בכל הליך אחת בתקופת החיפושים אחר הדירה הנכספת, יש כמות עצומה של פרטים קטנים מבחינה משפטית, נדל"נית ופיננסית. במבט על, חיפוש אחרי משכנתא לדירה ראשונה יכול להיות תהליך בחירה מתוך כמה אופציות שעומדות לרשותכם, בין החברות השונות המציעות שירותים אלו. אבל צריך להסתכל על התנאים, הרכיבים, של המסלולים השונים ועל הרכבת הסוגי המסלולים השונים, בכדי להבין מה תהיה ההשפעה של המשכנתא לטווח הארוך. איזון בין כלל הפרמטרים המנוהלים בתהליך, יכולים לאפשר לכם למצוא את המוצא לטווח הארוך, וכך לאפשר למשפחה שלכם לנהל את חיי המשפחה ללא לחצים כלכליים גם לאור שינויים לא צפויים בתנאי החיים שלכם.

   אביר מנשה – משיג עבורכם תנאי משכנתא לדירה ראשונה משתלמים

   הדרך הכי טובה לאפשר לעצמכם למצוא איזון בתהליך החיפוש אחרי משכנתא לדירה ראשונה, עוברת לעיתים רבות במשרדו של איש מקצוע המלווה אתכם לאורך הדרך. שירותיו של יועץ משכנתאות מייצרים את תנאי לקיחת ההלוואה האופטימליים, בעיקר משום שיש לכם דרכים להבטיח שאתם משכללים את כל המידע במודלים מתוחכמים, ומקבלים מידע מאיש מקצוע שמבין מה הם הפרטים הקטנים החבויים בכל הצעה של חברות המשכנתאות והבנקים. ליווי אישי ומקצועי הוא עניין שחשוב לבחון ברמה גבוהה מאוד, ולכן אתם צריכים להשקיע זמן בחיפוש אחרי המקצוענים המיומנים ביותר בתחומם, כמו אביר מנשה יועץ משכנתאות, המציע ליווי אישי לצעירים המבקשים למצוא תנאי משכנתא נוחים במיוחד.

   לקיחת משכנתא לדירה בליווי מקצועי

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
   מלאו את הפרטים הבאים

    סוכנות שיווק דיגיטלי