ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  האם כדאי להיעזר ביועץ משכנתאות מאזור הצפון?

  מציאת יועץ משכנתאות אמין בצפון הרחוק הינו דבר לא פשוט בכלל, בצפון הרחוק אנשים לא תמיד מכירים את תחום יועץ המשכנתאות, ועל כך הבנקים הגדולים משחקים מאוד, אני במקור מהצפון ושם המודעות לתחום יועץ המשכנתאות לא הכי גדולה, בשביל זה אני כאן אביר מנשה יועץ משכנתאות בצפון, במקור מקצרין ומכיר את תחום יעוץ המשכנתאות באזור זה אני כאן כדי לעזור לכם.

  האם כדאי להיעזר ביועץ משכנתאות בצפון לצורך רכישת דירה

  למה יעוץ משכנתאות בצפון הארץ מעט שונה ממקום אחר בארץ ?

  1. בצפון הארץ ובגולן בפרט רוב הדירות הם דירות קרקע, הדרך כלל בבני ביתך, כאשר בונים בית העברת המשכנתא שונה לגמרי, ההתנהגות של המשכנתא שונה מאוד, ישנה משכנתא על השטח ועל הבניה, המשכנתא מסופקת עם התקדמות ועם קבלות דבר אשר לעיתים מאתגר המון בנקים.
  2. בצפון הארץ הרבה מהשטחים הם ללא טאבו, אין זכאות לשטח דבר אשר נלקח בחשבון הן בתמחור המשכנתא והן בריביות אשר הבנק מעניק לכם.
  3. הרבה מהעבודות בצפון הם לא תחת חברה גדולה ומסודרת, הרבה פעמים המשכורות משולמות מכיסם של אנשים פרטיים, דבר אשר מחשיד את הבנק ומקשה על הבנק לתת משכנתא בתנאים טובים, מאחר והבטוחה שלהם היא פחות יציבה ובכך הם מתמחרים את הריביות שלהם.

  בשורה התחתונה:

  בצפון הארץ לא פשוט לבנקים לאשר משכנתאות, לא תמיד המחירים של המשכנתא הם הוגנים לאנשים בצפון, אדם בצפון אשר מעוניין לקחת משכנתא צריך לדעת מה להגיד ואיך להגיד לבנק לשם אישור המשכנתא ותנאים טובים ומתאימים, כדאי לכם מאוד לגשת ליועץ משכנתאות אשר מכיר את אזור הצפון, מכיר את האנשים היושבים בבנקים בצפון ויכול לאשר לכם משכנתא לדירה ראשונה, שניה או שלישית שתהיה הוגנת במחירים טובים ומשתלמים, הצפון הוא מאתגר לרוכשי הדירות אשר צריכים משכנתא לשם רכישת דירה, העברת הכספים בבנה ביתך הם שונים לגמרי מרכישת דירה מוכנה, תהליך לקיחת המשכנתא הופך להיות מורכב יותר, כדאי עד מאוד להיעזר באיש מקצוע איכותי אשר מבין ומתעסק בצפון הארץ ומוכן לעזור לכם להשיג את בית חלומותיכם בצפון הרחוק. לפרטים ושאלות נוספות אתם מוזמנים ליצור קשר, או להשאיר פרטים 0545864776.

   

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
  מלאו את הפרטים הבאים

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
   מלאו את הפרטים הבאים

    סוכנות שיווק דיגיטלי